Chcete udělat ze svého multitioolu LEATHERMAN ještě osobnější věc? Chcete podarovat své blízké a darovat jim exkluzivní dárek, který je praktický a 100% funkční, je vyroben z nejkvalitnějších materiálů? A se zárukou 25 let?

Dejte svému LEATHERMANU jméno!

Na Vaše přání Vám rádi pomůžeme s výběrem správného typu multitoolu LEATHERMAN, který se bude nejvíce hodit. Pomůžeme Vám s výběrem fontu a zdarma zašleme vizualizaci daného multitoolu LEATHERMAN společně se jménem a fontem, který si vyberete.

Jsme samozřejmě schopni gravírovat i speciální design na Vámi zvolený multitool. Chcete dát konečně něco s trvalou hodnotou a neuvěřitelnou funkčností, která se stane každodenním pomocníkem ať už jste kdekoli! V práci, ne cestách, na vodě, na horách, na zahradě, na kole, nebo prostě ve městě?

......dejte jméno svému LEATHERMANU!

Pro individuální nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení.

Lámete si hlavu, co dát svým obchodním partnerům, jako vánoční dárek? Pořádáte speciální event, nebo prezentaci a nevíte, co pro Vaše klienty? Máte dost vín v igelitkách? A zbytností, co se dávají, aby jste něco dali?

Darujte multitool LEATHERMAN s logem Vaší firmy!

Darujte konečně něco, co má trvalou hodnotu a 100% funkčnost, co se Vám nerozsype po pár použitích. Darujte, co Vaše partnery potěší, co budou mít stále při sobě, co jim pomůže v krajních situacích, co jim přinese radost, že ho mají a mohou pomáhat ostatním a to vše s logem Vaší firmy! Vznikne Tím spojení, které by si měli všichni přát. Pozitivní emoce mazi Vaší firmou a klientem. 

Chcete darovat nejvšestrannějšího pomocníka? Darujet multitool LEATHERMAN!

Pomůžeme Vám s výběrem multitoolu LEATHERMAN, zdarma připravíme vizualizaci s Vaším logem. Rádi se o Vás postaráme pro individuálni nabídku kontaktujete naše obchodní oddělení.

 

 

 

 

Realizace

 
 

Umístění gravírovaní:

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena